sobota, 25 czerwca 2011

Szukamy Tłumaczy Społeczników – angielski i niemiecki na polski – Anty-Psychiatria – IAAPA POLSKA.

IAAPA – Sekcja Polska* poszukuje tłumaczy - hobbystów i nie tylko - do tłumaczenia obcojęzycznych tekstów (z angielskiego i niemieckiego na polski).

Posiadamy prawa do publikowania w Polsce wielu opracowań z zakresu antypsychiatrii, artykułów itp. – m.in. światowej sławy profesora Thomasa Szasza - niestety nie mamy w swoich szeregach osoby, która byłaby w stanie w tej chwili te teksty tłumaczyć na język polski.

Działamy głównie na rzecz zniesienia nielegalnego przymusu psychiatrycznego w Polsce oraz obrony praw człowieka, dlatego zależy nam na edukowaniu społeczeństwa w tym zakresie – a do tego są niezbędne polskojęzyczne opracowania.

Jest też wiele wartościowych filmów obcojęzycznych w tym temacie, które warto by rozpropagować na polskich kanałach typu YouTube.Jeżeli chciałbyś wspomóc w taki czy inny sposób naszą działalność, zrobić coś dobrego dla „sprawy”, znasz języki obce czy potrafisz wstawiać napisy do filmów, masz odrobinę wolnego czasu i chęci działania, lub po prostu chciałbyś zrobić coś pożytecznego - zapraszamy do współpracy.
Możesz skontaktować się z nami pisząc na adres :
Andrzej Skulski

E-mail: iaapa-polska@freenet.de

Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz na poniższych stronach:

1. http://www.anty-psychiatria.info

2. http://www.schizofrenicy.info

3. http://schizofrenicyinfo.fora.pl

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY…

*Stowarzyszenie IAAPA jest międzynarodową organizacją praw człowieka, działającą w zakresie przymusu psychiatrycznego, a jego celem jest zniesienie środków przemocy psychiatrycznej w ogóle oraz propagowanie podstawowych praw do samostanowienia, wolności i godności człowieka.1 komentarz:

  1. Dobrze, że jest anioł stróż, który broni takich ludzi :)

    OdpowiedzUsuń

Uwaga. Od lutego 2013 roku komentarze mogą ukazywać się ze znacznym opóźnieniem

Możesz użyć następujących atrybutów HTML:

Tekst pogrubiony: <b>twój tekst... </b>
Tekst pochylony: <i>twój tekst...</i>
Odnośnik (Link): <a href="adres strony">widoczna nazwa</a>
Adres e-mail: <a href="mailto:wstaw adres e-mail">nazwa</a>

Zaprzyjaźnione strony:

Wolne Media - Toplistaopsychiatrii.pl

Najlepsze Blogi Katalog Stron Katalog Stron Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog stron katalog stron katalog.budzyk


Jeśli zgadzasz się z przesłaniem i tematyką tej strony, jesteś ofiarą psychiatrów, lub nie są Ci obce problemy ludzi borykających się z przymusem psychiatrycznym, dyskredytacją, nadużyciami, pomóż w promocji tej strony: skopiuj kod poniżej i wklej go na swoją stronę lub fora. Z góry serdeczne dziękuję.

anty-psychiatria.blogspot.com

http://anty-psychiatria.blogspot.com/

Skopiuj pasek mikro kodu (Html): <a href="http://anty-psychiatria.blogspot.com/" target="_blank"><img src="https://lh6.googleusercontent.com/-1eA28V8ltEM/TwW2Is3KwvI/AAAAAAAABS0/9IZD4Guzh9Q/s154/anty-psychiatria.blogspot.com.jpg" alt="anty-psychiatria.blogspot.com" /><p style="font-family:Times new roman; font-size:10px;">http://anty-psychiatria.blogspot.com/</p></a>

lub kod zwykły link: <a href="http://anty-psychiatria.blogspot.com/" target="_blank">http://anty-psychiatria.blogspot.com/</a>

KOD QR - ZESKANUJ STRONĘ I PRZEKAŻ DALEJ

Etykiety bloga: