wtorek, 15 listopada 2011

Tym przestępcom pomogli skorumpowani psychiatrzy

Józef K. - oskarżony o podwójne zabójstwo na Śląsku. Biegli psychiatrzy orzekli, że nie nadaje się do więzienia, tylkona leczenie. Sprawę przeciwko niemu umorzono, spędził dwa lata na leczeniu w szpitalu, w trakcie pobytu wyrobionomu rentę jako choremu psychicznie, po czym wyszedł na wolność.

Sylwester W. - oskarżony w 2000 r. o dwa brutalne zabójstwa z porwaniem, napady rabunkowe i handel narkotykami w Lubuskiem. W trakcie śledztwa psychiatra skierował go na leczenie do szpitala w Ciborzu z rozpoznaniem schizofrenii. W. spędził w szpitalu ponad rok, ale większość czasu był na przepustkach. Pierwszą dostał dwa dni po przyjęciu.


Baronowie paliwowi:

Artur K. - w 2003 r. obserwowany na oddziale psychiatrii sądowej jako podejrzany o wyłudzenie 54 mln zł podatku VAT.Trafił do szpitala z rozpoznaną schizofrenią, ale tam biegli orzekli, że jest zdrowy, więc sąd odesłał go do aresztu.

Kazimierz K. - w aferze paliwowej podejrzany o wyłudzenie ok. 140 mln zł, od maja 2003 r. leczony na oddzialepsychiatrii sądowej w Rybniku z rozpoznaniem ok. 20 różnych chorób psychicznych. W październiku lekarze orzekli jednak, że jest zdrowy i może stanąć przed sądem.

Wydrukuj i / lub i ściągnij na dysk cały artykuł: Kliknij

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga. Od lutego 2013 roku komentarze mogą ukazywać się ze znacznym opóźnieniem

Możesz użyć następujących atrybutów HTML:

Tekst pogrubiony: <b>twój tekst... </b>
Tekst pochylony: <i>twój tekst...</i>
Odnośnik (Link): <a href="adres strony">widoczna nazwa</a>
Adres e-mail: <a href="mailto:wstaw adres e-mail">nazwa</a>

Zaprzyjaźnione strony:

Wolne Media - Toplistaopsychiatrii.pl

Najlepsze Blogi Katalog Stron Katalog Stron Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog stron katalog stron katalog.budzyk


Jeśli zgadzasz się z przesłaniem i tematyką tej strony, jesteś ofiarą psychiatrów, lub nie są Ci obce problemy ludzi borykających się z przymusem psychiatrycznym, dyskredytacją, nadużyciami, pomóż w promocji tej strony: skopiuj kod poniżej i wklej go na swoją stronę lub fora. Z góry serdeczne dziękuję.

anty-psychiatria.blogspot.com

http://anty-psychiatria.blogspot.com/

Skopiuj pasek mikro kodu (Html): <a href="http://anty-psychiatria.blogspot.com/" target="_blank"><img src="https://lh6.googleusercontent.com/-1eA28V8ltEM/TwW2Is3KwvI/AAAAAAAABS0/9IZD4Guzh9Q/s154/anty-psychiatria.blogspot.com.jpg" alt="anty-psychiatria.blogspot.com" /><p style="font-family:Times new roman; font-size:10px;">http://anty-psychiatria.blogspot.com/</p></a>

lub kod zwykły link: <a href="http://anty-psychiatria.blogspot.com/" target="_blank">http://anty-psychiatria.blogspot.com/</a>

KOD QR - ZESKANUJ STRONĘ I PRZEKAŻ DALEJ

Etykiety bloga: