piątek, 28 listopada 2014

Cykl filmów dokumentalnych - Tajemnice korporacji/ Farmaceutyczne oszustwa

Polecam obejrzeć ten dokument. Wprawdzie nie opisuje on stricte psychiatrii, ale uświadamia pewne fakty bezmyślnemu społeczeństwu. Sama psychiatria to w większośći zbitek zwymyślonych chorób. Warto więc sobie uzmysłowić jak jesteśmy nieświadomi otaczającej nas rzeczywistości i że tak powiem wziąć sprawy w swoje ręce, zacząć myśleć samodzielnie.

Dziś wszyscy padliśmy ofiarą rodzaju mody na leczenie środkami farmakologicznymi coraz to nowych "zespołów chorobowych". Medykalizacja to już poważny problem. Cierpimy na konformizm bo zamiast stawiać czoła problemom szukamy prostych wyjść, faszerując się niebezpiecznymi lekami na nieistniejące choroby. Jak się okazuje niewszystkim to przeskadza i ktoś na tej naszej naiwności skutecznie zarabia. Polecam!
Zobacz również: 

- Artykuły oznaczone etykietą Medykalizacja
- Manipulacja

4 komentarze:

 1. Interesujący film. Skłania do refleksji na temat medykalizacji dzisiejszego społeczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Powiem tak oczywiście obiektywnie : brałam leki na natręctwa, wyciszyły one myśli które mnie męczą kosztem skutków ubocznych jak senność, bóle głowy, brzucha i brak siły ;) Lekarz powiedział, że u jednego pacjenta będą skutki uboczne u drugiego że nie będą tzn. taki lek może wywoływać skutki uboczne a taki z kolei nie. Doprowadza to do tego że trzeba szukać, kupować masę leków, co do tego lekarz powiedział że natręctwa są ciężkie do leczenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to żyj tak jak ty chcesz nie zwracaąc uwagi na durne myśli,nie walcz z nimi tylko rób co chcesz,postaraj się miieć to w dupie bo natręctwa to to czego się boisz przeżyć które się boisz ,natręctwa atakują to na czym ci zależy,trzeba zmieniać wyobrażenia a odejdą.Żyć tu i teraz a nie wyobrażeniami o życiu.

   Usuń
 3. choroba to wymysł koncernów większość ludzi zaczyna chorować nadużywając toksycznych leków ludzie jedzcie warzywa są za darmo :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga. Od lutego 2013 roku komentarze mogą ukazywać się ze znacznym opóźnieniem

Możesz użyć następujących atrybutów HTML:

Tekst pogrubiony: <b>twój tekst... </b>
Tekst pochylony: <i>twój tekst...</i>
Odnośnik (Link): <a href="adres strony">widoczna nazwa</a>
Adres e-mail: <a href="mailto:wstaw adres e-mail">nazwa</a>

Zaprzyjaźnione strony:

Wolne Media - Toplistaopsychiatrii.pl

Najlepsze Blogi Katalog Stron Katalog Stron Statystyki, katalog stron www, dobre i ciekawe strony internetowe Katalog stron katalog stron katalog.budzyk


Jeśli zgadzasz się z przesłaniem i tematyką tej strony, jesteś ofiarą psychiatrów, lub nie są Ci obce problemy ludzi borykających się z przymusem psychiatrycznym, dyskredytacją, nadużyciami, pomóż w promocji tej strony: skopiuj kod poniżej i wklej go na swoją stronę lub fora. Z góry serdeczne dziękuję.

anty-psychiatria.blogspot.com

http://anty-psychiatria.blogspot.com/

Skopiuj pasek mikro kodu (Html): <a href="http://anty-psychiatria.blogspot.com/" target="_blank"><img src="https://lh6.googleusercontent.com/-1eA28V8ltEM/TwW2Is3KwvI/AAAAAAAABS0/9IZD4Guzh9Q/s154/anty-psychiatria.blogspot.com.jpg" alt="anty-psychiatria.blogspot.com" /><p style="font-family:Times new roman; font-size:10px;">http://anty-psychiatria.blogspot.com/</p></a>

lub kod zwykły link: <a href="http://anty-psychiatria.blogspot.com/" target="_blank">http://anty-psychiatria.blogspot.com/</a>

KOD QR - ZESKANUJ STRONĘ I PRZEKAŻ DALEJ

Etykiety bloga: